Grapefruit

Sale price $2.15 Regular price $2.50


Shipping calculated at checkout.

Grapefruit is delicious and nutritious! It can be added to smoothies, salads, eaten whole, turned into candy and even a great base for a wonderful holiday drink.

Check out these Easy Grapefruit recipes and add some to this weeks order.

Grown naturally without chemicals.

Priced per pound.