Tuscan Kale per bunch

Tuscan Kale per bunch

Regular price $2.88
Unit price  per 
Shipping calculated at checkout.

Curly kale is delicious and nutrient dense food that can be eaten raw or cooked. They make a great addition to salad, stir fry, and smoothies. 

Not sure what do with kale? Check out these 47 Kale Recipes!

Grown naturally without the use of chemicals.

Priced per bunch